+90 262 641 85 89
EN
ANASAYFA KURUMSAL PROJELERİMİZ DİZAYN VE PROJE MAKİNE & EKİPMANLAR PROJE TAŞIMACILIĞI HABERLER İLETİŞİM
KURUMSAL
Firma Profili

Sektörünün lider isimlerinden SARILAR GROUP, Gebze’deki ana merkezi ve İzmir ile Mersin’deki şubeleri ile Türkiye’nin dört bir yanına ve tüm Dünya’ya hizmet vermektedir. 

 

Şirket bünyesinde, sayıları 200’ü aşkın, teleskopik, kafes ve katlanır boomlu mobil vinçler, kafes boomlu paletli vinç ile ağır yük montajı konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Bünyesinde barındırdığı 1440 ton taşıma kapasitesine sahip hidrolik platformlar, teleskopik dorseler, low-bed’ler, jumbo dorseler ve sal kasa dorseler ile bir yandan proje taşımacılığı ve ağır nakliye konusunda da hizmet vermekte ve teknolojik gelişimlere paralel olarak, nakliye parkını her geçen gün daha da genişletmekte olup ağır yük kaldırma ve vinç kiralama hizmetlerinde olduğu gibi, proje taşımacılığı ve nakliye konusunda da lider olmak için çalışmalarını hızlı bir biçimde sürdürmektedir.

 

SARILAR olarak gerçekleştireceğimiz çalışmalarda gerekli olan teknik detaylandırma, projelendirme, teknik ön hazırlıklar ve bilgisayar destekli tasarımlar "Proje ve Dizayn" grubu tarafından yapılmakta olup, gerekli olan tüm teknik çalışma ve tekliflerin hazırlanması ve işin başından sonuna kadar geçen zaman dilimi içinde işverenin tüm ihtiyaç duyabileceği teknik detayların hazırlanması ve işin teslimini yapmaktadır.

 

Rüzgar enerjisi santralleri, termik santraller, doğal gaz rafinerileri, petrol rafinerileri, demir çelik işletmeleri, petro - kimya tesisleri, çimento fabrikaları ve limanlar faaliyet gösterdiğimiz alanlardan sadece bir kaçı olup çeşitli sanayi kuruluşları, fabrikalar ve santrallerde her türlü çelik konstrüksiyon, teknolojik borulama, makine imalat ve montaj işleri ile mühendislik ve projelendirme hizmetleri verilmektedir.

 

Yurtiçinde gerçekleştirdiği projeler kadar, yurtdışında gerçekleştirmiş olduğu projelerle de dikkat çeken SARILAR, 39 yıllık tecrübesini, sektörünün en saygın dergisi olan International Cranes Dergisi’nin filo genişliği, hizmet kalitesi gibi kriterlerin göz önünde bulundurularak yapılan sıralama sonucunda Türkiye sektöründe 1., Dünya’da ise 14. firma seçilmiş ve hız kazandırdığı yatırımlarıyla bu listede liderliğe oynayan, ülkemizin uluslararası arenada tanıtıma katkıda bulunan, saygın bir firma haline gelmiştir.